Jdi na obsah Jdi na menu
 


naše první sezóna - 2004

1. 9. 2014

 

V dubnu paní Božena Plesníková oslovila několik dam z Komárovic a podařilo se jí dát dohoromady první ženské družstvo v Komárovicích  a s pomocí trenéra Jaromíra Trlifaje se děvčata začala připravovat na první okrskovou soutěž.
 
V sobotu 29.května se hasiči a hasičky z Komárovic dopravily do Polic na okrskové kolo v požárním sportu. Muži ,,nezklamali,, a udrželi si své poslední místo s neplatným pokusem ve složení: D.Plesník, R.Plesník, P.Suchánek,R.Miškařík, M.Pavlík a pan František Foukal. Ženy si na svůj první rok vedly skvěle a hned na své první okrskové soutěži vybojovaly krásné 2.místo a postoupily tak do okresního kola. V družstvu žen závodily: Dagmar Jiráčková na koši, Irena Slavíková na spoji savic, Zdeňka Plesníková na mašině, Božena Plesníková na B spoji, Zdeňka Kutálková na rozdělovači a Lucie Miškaříková a Pavlína Zbrožková na proudu.

Po úspěchu na okrskové soutěži se sboru dařilo dál. Sbory 13.června vyrazily na pohárovou soutěž do Němetic kde se muži umístili na krásném 9.místě a ženy porazily favoritky z Kunovic a obsadily 1.místo.

Díky 2.místu z okrskového kola se ženy z Komárovic rozjely 19.června na Vsetín kde vybojovaly 4.místo a měly zaslouženou radost.

Dne 25.9 sbory pořádaly první požární soutěž která probíhala na výletišti v Komárovicích. Celkem se soutěže zůčastnilo 10 sborů. V katergorii mužů se na 1.místě umístily Milotice, na 2. Lešná a na 3. Černotín a v kategorii žen první místo obsadily domácí Komárovice druhé místo vybojovaly hasičky z Černotína a třetí místo SDH Kladeruby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář